Trzecia wygrana z rzędu ...!

Sokół Adamów przedłuża swoją serię zwycięstw i tym razem ograł beniaminka na własnym boisku 0:3 . Wydawało się że mecz nie będzie taki łatwy, nierówna murawa oraz warunki atmosferyczne nie pomagały w rozgrywaniu spotkania . Pierwsza połowa spotkania zdecydowanie pod dyktando "Rosołów" . Nie pozwalali gospodarzom na zbyt wiele i wyprowadzali groźne ataki . W 15 minucie gola główką po rzucie rożnym zdobył Marcin Sokołowski który otworzył wynik spotkania . 10 minut później w sytuacji sam na sam po rajdzie lewą flanką znalazł się Konrad Bakan i pewnie pokonał bramkarza gości który jak dotąd dobrze się spisywał . Pierwsza część spotkania skończyła się wynikiem 0:2 dla gości. W drugiej odsłonie meczu gospodarze zaczęli dochodzić do głosu i próbowali strzelić kontaktową bramkę . Tempo gry w drugiej części trochę stanęło gdyż zawodnikom już brakowało sił . W 70 minucie po raz kolejny oko w oko z bramkarzem znalazł się Mateusz Baran który podwyższa rezultat meczu . 3 punkty jadą do Adamowa ! Już za tydzień u siebie zagramy z Dębową Kłodą . Warto też wspomnieć iż w ekipie Sokoła swój debiut zaliczył Kacper Świętochowski który zastępuje w bramce Marcina Dzido. Ten młody zawodnik może być zadowolony ze swojej postawy .