Na początek zwycięstwo !

12 kwietnia nasi juniorzy starsi rozpoczęli zmagania ligowe po kilku miesięcznej przerwie . Ich pierwszym rywalem była Lutnia Piszczac, którą pokonali 1:0 . Kadra naszych młodych piłkarzy jest bardzo uszczuplona i potrzebowała uzupełnień. Ekipa p. Zarzyckiego zaprezentowała się z dobrej strony. Na boisku było widać walkę i zaangażowanie . Szkoda trochę tylu sytuacji a szczególne tej z początku meczu kiedy Michał Facon praktycznie znalazł się sam na sam z bramkarzem i przeniósł piłkę nad bramką . Nie możemy mieć zastrzeżeń co do stylu gry , ponieważ to jest zespół który się poznaje i na ocenę jest po prostu za wcześnie . Ogromnie cieszy nas zwycięstwo i liczymy na kolejne punkty ! Teraz niestety czeka nas pauza ponieważ drużyna Unii Żabików wycofała się z rozgrywek .