Wygrana na inaugurację.

W swoim pierwszym meczu ligowym w Sezonie 2014/2015 "Rosoły" pewnie pokonali Lutnię Piszczac 1:3 . Śmiało można stwierdzić iż spotkanie było bardzo jednostronne i grę prowadził Sokół . Chociaż w 15 minucie po błędzie naszej defensywy gospodarze mieli dogodną sytuacje na strzelenie pierwszej bramki ale zawodnik Lutni z bliskiej odległości nie trafił w bramkę . Ta sytuacja podziałała na naszych zawodników jak płachta na byk już 3 minuty potem cieszyliśmy się z bramki na 1:0 którą strzelił Kamil Wesołowski po ładnej akcji . Goście napierali cały czas na bramkę gospodarzy ale dzielnie się bronili. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 2:0 dla Sokoła . Piłkarz z Piszczaca po wrzutce z flanki wsadził sobie tak zwanego swojaka . Druga połowa była dość wyrównana . Trochę było widać że nasi zawodnicy opadli z sił ale bramkę na 3:0 w 60 minucie strzelił Marcin Sokołowski który po centrze "Bakana" dokłada nogę i pakuję piłkę do siatki . Lutnia zdołała strzeli swojego honorowego gola po zamieszaniu w polu karnym kiedy Andrzej Araj wybijał piłkę z linii ta niefortunnie trafiłą w zawodnika Lutni i wpadła do bramki. Mecz mógł zakończyć się wynikiem co najmniej 7:1 dla Sokoła. W nie najlepszej formie strzeleckiej był "Biały" który zmarnował 4 setki.